Zwroty i reklamacje

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) art. 7, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. W razie odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w stanie niezmienionym. W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu, towar należy odesłać na adres Anita & S Janina Suchodolska, 05-532 Chojnów, ul. Klonowa 32.  W przypadku zwrotu całości zamówienia zwracane są koszty towaru oraz koszty dostarczenia towaru do nabywcy.

Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć wypełniony i podpisany formularz o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę. Sklep w ciągu 2 dni roboczych dokonuje sprawdzenia produktu. Jeżeli towar spełnia ww. wymagania sklep niezwłocznie dokonuje zwrotu środków na wskazany rachunek bankowy.

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY

formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy na poniższy adres:

Anita & S Janina Suchodolska, 05-532 Chojnów, ul. Klonowa 32Ja ............................................................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy ........................................................................................, numer zamówienia............................................................................................
Data zawarcia umowy to................................................., data odbioru ...........................................................................................


Imię i nazwisko....................................................................
Adres...................................................................................
Data.....................................................................................

 

14.  Gwarancja, oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Nie dotyczy to przypadku, kiedy produkt został uszkodzony w transporcie, jeśli towar jest uszkodzony prosimy przy kurierze o sporządzenie protokołu szkody oraz o kontakt z nami. Choć uszkodzenia w transporcie kurierskim nie zdarzają się zbyt często, to jednak zachowanie opisanej procedury postępowania znacznie przyspiesza otrzymanie przez Państwa nowego, pełnowartościowego produktu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl