Pytania i odpowiedzi

1. Na jaki numer konta powinienem przelać należności ?

Bank Polska Kasa Opieki S.A. O. w Piasecznie 18 1240 6351 1111 0010 7271 2633

2. Jaki jest koszt wysyłki ?

Dla wysyłki kurierem cena to 15,00zł dla przedpłaty oraz 20zł dla pobrania (kurier DPD) . W przypadku wysyłki Pocztą Polską i płatności przelewem koszt wysyłki zaczyna się od 9,5zł za przesyłkę zwykłą poleconą i 11zł za paczkę priorytetową, natomiast za pobraniem należy doliczyć opłatę dodatkową w wys. 5zł

3. Jaki jest czas realizacji zamówienia ?

W przypadku płatności przelewem termin wysyłki wydłuża się o czas realizacji przelewu. Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni, firmą kurierską w ciągu 1-2 dni - zazwyczaj następnego dnia roboczego po dokonaniu wysyłki z naszego magazynu.

4. Czy jest możliwość odbioru osobistego zamówionego towaru?

Nie

5. Czy wysyłacie towar za granicę ?

Tak. Wysyłamy zakupiony towar do większości krajów europejskich wg. cen zbliżonych do cennika Poczty Polskiej oraz Kuriera. Cena zależy od wagi oraz wymiarów zakupionych produktów . Przed wpłatą pieniędzy zapytaj o koszt !

6. Czy do przesyłki dołączany jest paragon lub faktura vat ?

Tak, do każdej przesyłki dołączany jest zawsze paragon fiskalny lub faktura vat ( na życzenie) , obydwa dokumenty stanowią podstawę do uwzględnienia ewentualnej reklamacji.

7. Czy można zwrócić do sklepu zakupiony towar ?

Zgodnie z ustawą o ochronie praw konsumenta klient ma możliwość zrezygnowania z zakupu towarów w ciągu 14 dni bez podania przyczyny i bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Termin 14-dniowy liczy się od dnia otrzymania produktu.
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl