Czas i koszty dostawy

.    Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia. Informuje on ile dni roboczych zazwyczaj upływa od momentu potwierdzenia zamówienia do chwili skompletowania zamówionego towaru i przygotowania go do wysyłki. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie najdłuższego z czasów podanych dla zamawianych produktów. Jeżeli czas realizacji okazałby się dłuższy niż podany na naszych stronach, skontaktujemy się z kupującym, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia. 

 

termin otrzymania przesyłki = czas realizacji zamówienia + czas dostawy

 

W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu. Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni, firmą kurierską w ciągu 1-2 dni - zazwyczaj następnego dnia roboczego po dokonaniu wysyłki z naszego magazynu.

Dla wysyłki kurierem cena to 15,00zł dla przedpłaty oraz 20zł dla pobrania (kurier DPD) . W przypadku wysyłki Pocztą Polską i płatności przelewem koszt wysyłki zaczyna się od 9,5zł za przesyłkę zwykłą poleconą i 11zł za paczkę priorytetową, natomiast za pobraniem należy doliczyć opłatę dodatkową w wys. 5zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl